שיווק פרויקטים

שיווק פרויקטים בנדל"ן הוא עיקר הפעילות של EBO נדל"ן.

מכירה וליווי בפרויקטים חדשים החל משלב התכנון ועד לקבלת המפתח.

בשנים האחרונות, תוכנית ההתחדשות העירונית תפסה תאוצה רבה ואנו עדים לריבוי פרויקטים חדשים הנבנים באזורי הביקוש תל-אביב, גבעתיים ורמת-גן. במרבית המקרים מדובר בפרויקטים קטנים של בניין או שניים, המאופיינים באיכות גבוהה ובמיקומים מצוינים. אולם, מי שעומדים מאחורי הפרויקטים האלה הם בדרך כלל יזמים וקבלני בוטיק שאין ברשותם מנגנוני מכירות או ליווי לקוחות ואין ניסיון שיווקי אל מול חברות הבנייה הגדולות המחזיקות בשיווק "אין-האוס". פעמים רבות, פרויקטים מסוג זה משווקים באופן לא מקצועי שעשוי לגרום נזק ליזם ואף להקשות על קידום המכירות.

 

EBO   נדל״ן מציעה ליזמים פתרון כולל לשיווק ומכירה של פרויקטים חדשים. מעטפת שרותים ייחודית  הכוללת בין היתר, חשיבה אסטרטגית וניטור קהלי יעד, מיתוג הפרויקט, פרסום, ניהול משרד מכירות, ליווי הפרויקט עבור היזם והרוכשים כולל ניהול קבלני משנה לרבות שינויי דיירים, ספקים ועוד. הניסיון העשיר של EBO נדל״ן בשיווק פרויקטים וההיכרות העמוקה עם השטח והלקוחות, מאפשרים לחברה להעניק ליזמים זרוע שיווקית אסטרטגית באיכות ובסטנדרט בינלאומי.

 

התפיסה השיתופית של EBO נדל״ן נולדה כדי לשרת את רוכשי הדירות. הודות להתמחות בשיווק פרויקטים חדשים, החברה מחזיקה בכל רגע נתון מאגר עשיר בדירות חדשות, ייחודיות ואיכותיות בתמהיל מגוון ועשיר. המקצועיות והניסיון הרב שצברו המייסדים ועובדי החברה יחד עם שיתופי הפעולה של EBO נדל״ן עם מומחים מובילים בתחומי המשכנתאות, השמאות, העיצוב וההנדסה, הללו מציעים לרוכשים מעטפת שירותים מושלמת ההופכת את תהליך רכישת הדירה לבטוח והרבה יותר נוח ובנוסף קיימת ב-EBO נדל״ן מחלקה המתמחה בנכסים יד שנייה, ובמרכזה סיוע לרוכשי דירות חדשות למכור את דירתם הישנה. מעט מאוד גורמים שפועלים בתחום השיווק והמכירה של פרויקטים חדשים מציעים לרוכשים מעטפת שירותים מסוג זה. מעטפת שירות זו כמעט בלעדית ל EBO נדל"ן בתחום פעילות השיווק, והמכירה של פרויקטים חדשים.

צרו איתנו קשר

שיחה עם סוכן

השאירו פנייה