שיווק פרויקטים

ליבת הפעילות של EBO נדל״ן היא בשיווק, ליווי ומכירה של פרויקטים חדשים. משלב התכנון ועד לשלב קבלת המפתח.

בשנים האחרונות, מאז שתוכנית ההתחדשות העירונית תפסה תאוצה, אנו עדים להרבה מאוד פרויקטים חדשים שנבנים באזורי הביקוש של תל-אביב, גבעתיים ורמת-גן. במרבית המקרים מדובר בפרויקטים קטנים של בניין או שניים, המאופיינים באיכות גבוהה ובמיקומים מצוינים. אולם, מי שעומדים מאחורי הפרויקטים האלה הם בדרך כלל יזמים וקבלני בוטיק אשר אין ברשותם את מנגנון המכירות, מנגנון ליווי הלקוחות ואין ניסיון שיווקי שיש בנמצא  בחברות הבנייה הגדולות. לכן, פעמים רבות, פרויקטים אלה משווקים באופן לא מקצועי אשר עלול לגרום נזק ליזם ואף להקשות על קידום המכירות והתאמת הצרכים של הפרויקט.

פתרון כולל ליזמים

EBO נדל״ן מציעה ליזמים מעטפת כוללת לשיווק ומכירה של פרויקטים חדשים. מעטפת זו כוללת, בין היתר, חשיבה אסטרטגית וזיהוי קהלי יעד, מיתוג הפרויקט, פרסום הפרויקט, ניהול משרד מכירות, ליווי הפרויקט עבור היזם והרוכשים, ניהול קבלני משנה לרבות שינויי דיירים, ספקים ועוד. הניסיון העשיר של EBO נדל״ן בשיווק פרויקטים וההיכרות העמוקה עם השטח והלקוחות, מאפשרים לחברה להעניק ליזמים זרוע שיווקית אסטרטגית באיכות שעד היום הייתה שמורה רק לחברות ענק מעולם הבנייה.

שירות VIP לרוכשים

התפיסה הסינרגטית של EBO נדל״ן משרתת את ציבור רוכשי הדירות. תודות להתמחות בשיווק פרויקטים חדשים, החברה מחזיקה בכל רגע נתון במאגר עשיר של עשרות דירות חדשות, ייוחדיות וסופר-איכותיות בתמהיל מגוון ונדיר. התפיסה המקצועית והניסיון הרב שצברו המייסדים ועובדי החברה, כמו גם שיתופי הפעולה של EBO נדל״ן עם מומחים מובילים בתחומי המשכנתאות, השמאות, העיצוב וההנדסה. כל אלה מציעים לרוכשים מעטפת שירותים מושלמת ההופכת את תהליך רכישת הדירה להרבה יותר נוח ובטוח. כמו כן, היות וב-EBO נדל״ן קיימת מחלקה המתמחה בנכסים יד שנייה, החברה מסייעת לרוכשי דירות חדשות למכור את דירתם הישנה ובמקרים מסוימים להציע מודל המזכיר "טרייד-אין". מעט מאוד גורמים שפועלים בתחום השיווק והמכירה של פרויקטים חדשים מציעים לרוכשים מעטפת שירותים מסוג זה.

צרו איתנו קשר