EBO נדל״ן היא חברת נדל״ן מזן אחר. הכל התחיל בשנת 2009, כאשר הוקמה החברה כדי לתת מענה לצרכים הייחודיים של שוק הנדל״ן המתפתח במשולש הזהב תל-אביב, רמת-גן וגבעתיים. כשנתיים ברציפות (2019-2021), החברה נבחרה כאחת מ-10 חברות התיווך הטובות ביותר ברמת-גן ובגבעתיים במדד המתווכים של אתר מדלן.

 

.

החזון שלנו

EBO נדל"ן מכוונת רחוק וגבוה, ונקודת המוצא שלה היא שעסקת נדל"ן מוצלחת תענה תמיד לנוסחת WIN-WIN. השינויים בשוק הנדל"ן מחייבים פיתוח קונספציות וגישות חדשות, וזה בדיוק מה ש-EBO עושה ותמשיך לעשות. 

מקצוענות זה שם המשחק

נדל"ן זה עסק הרבה יותר מורכב ממה שנדמה במבט חטוף, והשוק הישראלי פעל במשך שנים רבות בתנאים של תת-התמחות ותת-התמקצעות – ואת העניין הזה בדיוק EBO נדל״ן שואפת לתקן. כדי להבין באמת את כל המשתנים והכוחות שפועלים בזירת הנדל"ן צריך לפתח, בנוסף להיכרות קרובה עם השטח, בקיאות במספר רב של דיסציפלינות: שיווק, תכנון ובנייה, אדריכלות, חקיקה, רגולציה עירונית וארצית, מימון, ביטוח, ניהול משא-ומתן, מיתוג, פרסום ואסטרטגיה.

זה המקום שמבדל את EBO נדל״ן ממשרדי התיווך שהכרנו בעבר, שכן החברה מחולקת למחלקות שונות על פי תחומי התמחות ובנוסף מקיימת שותפויות עם מומחים הכוללים: שמאים, יועצי משכנתאות, אדריכלים, מהנדסים ועורכי-דין. כך, כל עסקה נבחנת דרך כמה פריזמות מקצועיות שונות שמאפשרות למקסם ולדייק את התהליך. 

One stop shop של עסקאות נדל"ן   

EBO נדל״ן חותרת להפוך ל-One stop shop הן עבור היזם והן עבור ציבור רוכשי הדירות במרחב תל-אביב, רמת-גן וגבעתיים. הרעיון הוא להעמיק את שיתוף הפעולה האסטרטגי עם היזמים שיאפשר דיוק של הפרויקט כבר בשלב התכנון, וזאת באופן שיהפוך את המוצר הסופי ליותר אטרקטיבי. מהצד של הצרכן, EBO נדל״ן שואפת לבטל את ההפרדה המלאכותית בין דירות יד-שניה לבין דירות חדשות, ולהציע ללקוח פורטפוליו מגוון בו יוכל למצוא את הנכס שהכי מתאים עבורו. 

 

הקוד האתי של החברה

EBO נדל״ן מגדירה אתיקה כדרך חיים, ורואה עצמה כחברה הוגנת וערכית אשר בוחנת את עצמה כל עת במטרה לוודא שאינה סוטה מהדרך שבה היא מאמינה. כחלק מחזונה, החברה שואפת להוות רכיב משמעותי בתחום הנדל״ן, שהינו תחום פרוץ למדי בישראל, ובכך ליצור שינוי אמיתי וממשי בענף. לכן, החברה השקיעה מאמצים רבים בהקמת צוות עובדים מהשורה הראשונה, ובחרת לעצמה יועצים מומחים בתחומם אשר יאפשרו לה לממש את חזונה.

החברה בוחרת להתייחס ללקוחותיה כמעין שותפים עסקיים, מתוך אמונה ערכית לפיה הצלחת הלקוחות הינה קריטית להצלחת החברה. הלקוחות מוגדרים כנכס חשוב להמשך התפתחותה של החברה, והיא פועלת כל עת לפיתוח מערכות יחסים ארוכות-טווח המבוססות על אמון, אמינות, שקיפות, הבנה הדדית וכמובן תוצאות.

כמו כן, לאורך השנים החברה פיתחה מנגנון סינון השקעות איכותי ביותר, המאפשר לה לבחור ללקוחותיה את ההשקעות הטובות ביותר במינימום סיכון – כך שבכל השקעה נעשית בדיקות עומק רבות המשקללות את הרווחיות, הכדאיות וניהול הסיכונים של כל פרויקט ופרויקט. החברה מסתמכת בבדיקותיה על ניסיונה הרב, אנשי מקצוע מובילים, מקורות מוסכמים ומחקרים שונים.

על כלל עובדי EBO נדל״ן מוטלת אחריות לתרום להתנהלותה התקינה של החברה ולסייע בשמירה על מוניטין של מקצועיות, יושר, שקיפות והוגנות. בהתאם לכך, החברה תבצע את תפקידה ביושר ובלא משוא פנים, ותקדם את עסקיה במקצועיות, בתום לב ובשקיפות מלאה – הן כלפי עצמה והן כלפי לקוחותיה.

צוות המשרד

אברהם הררי

מנכ״ל, שותף

קולט ספני

יוקרה ונופש

נופר פרי

שיווק ומכירות

ירדן איטח

ניהול נכסים והשכרות

דנה גורביץ׳

מנהלת משרד

צ׳ארלי

כלב הבית

המייסדים

ארז ספני

עומר שקד

שיחה עם סוכן

השאירו פנייה