המשרד דורג כאחד המשרדים הטובים ביותר ברמת גן ובגבעתיים ב-1\2020.

במסגרת מדד המתווכים של מדלן, החברה בדקה ומצאה כי משרד EBO נדל״ן הוא אחד מעשרת משרדי התיווך המובילים בערים רמת גן וגבעתיים.

הפרמטרים העיקריים הנבחנים במדד האובייקטיבי והבלתי תלוי מתבססים על מחקר איכותי וסטים של קריטריונים שונים כמו כמות עסקאות, היקף פעילות וכמות הנכסים המטופלים בבלעדיות. מדד המתווכים נותן לציבור את האפשרות להבין ולבחור מי המתווך שמטפל בעניינם, וכיצד הניסיון והמקצועיות שלו באים לידי ביטוי מול מתווכים אחרים באזור. המידע מפורסם בשקיפות באתר.

משרד התיווך EBO נדל״ן הוקם בשנת 2009 על ידי ארז ספאני, עומר שקד ואברהם הררי, והוא משווק נכסים רבים ובלעדיים במגוון שכונות. כיום עובד במשרד צוות של סוכני נדל"ן חדורי מוטיבציה ובעלי ניסיון מקצועי רב, שמציעים ללקוחות היכרות מעמיקה עם השוק, הבנה מהירה של צרכיהם ופתרונות שמתאימים לרצונותיהם וליכולותיהם. המשרד מקפיד לשמור על שקיפות, אמינות וסטנרדטים גבוהים של עבודה – כך שלא פלא שנבחר על ידי מדלן לאחד המשרדים המובילים בעיר.

לדברי טל קופל, מנכ"ל מדלן, "מדד המתווכים נותן מענה לצורך אמיתי שקיים שנים בתחום. מדלן לקחה על עצמה לייצר סטנדרט בכל מה שקשור לבחירת המתווך הנכון למציאת דירה עבור לקוחותיה. המדד של מדלן הוא מדד אובייקטיבי, בלתי תלוי, שנערך בעזרת מחקר מעמיק של האנליסטים שלנו והתבססות על נתוני שטח".